Spotkanie z pielęgniarką - przedszkole

Menu główne:

Spotkanie z pielęgniarką

Galeria rok szkolny 2018/2019
Do naszego przedszkola zawitała – pani Monika mama Zosi, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w Szpitalu we Wrocławiu. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia . Nasz gość przygotował dla przedszkolaków prezenty naklejki. Wizyta pani pielęgniarki zakończyła się pamiątkowym zdjęciem. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani pielęgniarce pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.